Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz.

Kabul Et

Daha iyi bir teknik destek deneyimi7/24 çalışan profesyonel ekip ile

Biliyoruz ki teknik destek çok önemli. Olası bir sorun durumunda derhal bize ulaşmak ve çalışmaya devam etmek istiyorsunuz. İşte bu yüzden sektörde deneyimli ve işi bilen teknik personeller ile çalışıyoruz. Tecrübeli olduğumuz konularda hiç bir ücret talep etmeden sorunlarınızı gideriyor ya da nasıl giderileceği hakkında bilgi veriyoruz.

7 Gün 24 Saat Destek!

Ne zaman çalıştığınız önemli değil, ihtiyaç duyduğunuz an destek alabilirsiniz. Biz olası sorunlarınızı gidermek için 7/24 mesai yapıyoruz.

Bilgi Merkezi!

Sıklıkla karşılaşılan problemlerin çözümleri, uygulama ve eklenti kurulumları, yeni teknolojilerin testi gibi konularda blog yazıları yazıyoruz. Böylece siz de tecrübe ederek vakit kaybetmek zorunda kalmıyorsunuz.

Hızlı Destek Talebi!

Yeni destek taleplerini alarm sistemimiz 1 dakika arayla kontrol ediyor ve genellikle sorularınız bir kaç dakika içerisinde yanıtlıyor ya da sorununuzu gidermiş oluyoruz.

Telefon ile Destek!

Telefon ile teknik destek bizim için her ne kadar zor olsa da sorunları anlamak için en iyi yol olduğunu biliyoruz. WhatsApp üzerinden de kayıtlı müşteri numaranız ile teknik destek alabilirsiniz.

Her bütçeye uygun Alan Adı Fiyatları!

Domain kaydetmek ve yönetmek için bir alan adı yazmanı ile çalışmak gerekiyor. Biz 10 yılı aşkın süredir, ülkemiz de dahil 8 farklı ülkede faaliyet gösteren ResellerClub ile entegre çalışıyoruz.

Yükleniyor...

.TR Uzantılı Kayıt İçin Gerekli Evraklar ve Prosedürler!

Ülkemize ait .tr uzantılı alan adlarını kullanabilmeniz için evrak ya da satın alma prosedürlerine tabisiniz. BTK tarafından sağlanan .tr uzantılı alan adlarına ait gerekli evrak ve prosedürleri aşağıda bulabilirsiniz.