indirimli

ANINDA AKTİVASYON
Harika bir domain kontrol paneli

Bir alan adı ile yapmak isteyeceğiniz tüm işlemleri önceden biliyoruz ve kontrol panelimizi buna göre tasarladık. Yapacağınız işlemler anında gerçekleşecek ve beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Domain Kayıt

Sorguladığınız ve boş bulduğunuz tüm domainleri online olarak kayıt edebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Domain Transfer

Farklı firmalarda sahip olduğunuz domainleri de bize transfer ederek, tek bir kontrol paneli altında yönetebilirsiniz.

Online Yönetim

Yapacağınız tüm dns değişikliği, name server kayıt, ip güncelleme ve diğer işlemlerin tamamını, anında ve basit bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Anında Aktivasyon

Yeni alan adı kayıt işlemlerinde vakit kaybetmezsiniz, siparişleriniz anında aktif edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. .tr uzantılı domainler için, ilgili evrakların ulaşmasının ardından aktivasyon yapılabilmektedir.

Online Yönetim

Web sitemiz üzerinden alan adınızın yönetimini 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklikler anında aktif olmaktadır ve kullanmaya başlamak için beklemeniz gerekmez.

Alt Name Server Yönetimi

Alan adlarınıza ait name server oluşturma, ip değişikliği ve silme işlemlerini, kontrol paneliniz üzerinden gerçekleştirebilir, oluşturduğunuz alt name server adreslerine, alan adlarınızı yönlendirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

DNS Yönlendirme

Sahip olduğunuz alan adlarınızı dns yönlendirme işlemlerini 7/24 online gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklikler için beklemenize gerek yoktur, işlemler gerçek zamanlı aktif olmaktadır.

Domain Yönlendirme

Alan adlarınızı herhangi bir hosting hesabına bağlı olmadan, ücretsiz olarak herhangi bir web sitesine yönlendirebilirsiniz. Alan adınızı kullanmak için herhangi bir DNS adresine sahip değilseniz, sizin için ücretsiz olarak alan adınızı istediğiniz yerde kullanmak üzere dns adresleri oluşturabiliriz.

Alan Adı Gizliliği

Dilerseniz alan adlarınızın iletişim bilgilerini ücretsiz olarak gizleyerek, sorgulama sayfalarında görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Alan Adı Kilitleme

Alan adınızın güvenliğini sağlamak için, alan adı kilidini kontrol paneliniz üzerinden yönetebilirsiniz.

Başka Bir Hesaba Aktarım

Alan adlarınızı, web sitemize üye olan başka bir kullanıcımıza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

Otomatik Yenileme

Alan adlarınızı dilediğiniz periyodda otomatik olarak yeniletebilir, takibi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Sipariş vermek, bilgi almak, ihtiyacınızı belirlemek, verilerinizin aktarılması gibi konular için yardıma hazırız.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınızı bize bildirin.

Rakipsiz teknik destek

Bildiğimiz üzere ülkemizdeki en iyi teknik personel kadrolarından birine sahibiz. Buna bağlı olarak teknik destek kalitemize inanıyor ve rakipsiz olduğunu iddia ediyoruz. Ortalama 3 dakikada destek taleplerinizi yanıtlıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için 7/24 çalışıyoruz. Memnun kalmadığınız hizmetlerimizde koşulsuz ücret iadesi alabilirsiniz. (Alan adı, SSL Sertifikaları ve Kiralık sunucu hizmetleri hariç)

7/24 anında aktivasyon

Alan adı ve Web Hosting paketlerimizde, saat farketmeksizin, anında aktivasyon imkanı sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Sektörde 15. yılımızdayız ve bu geçen süreçte bu işin nasıl yapıldığını iyi öğrendik. Şirket personellerimiz sistem ve yazılım mühendislerinden oluşmakta olup, taleplerinizi kısa sürede anlayarak, en hızlı şekilde çözüm üretebilmektedir.

Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet

Alt yapımız, ülkemizdeki en büyük veri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir. Alt yapı ve veri merkezimiz ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Taksitli Ödeme Kolaylığı

 Satın alacağınız hizmetlerimiz için, ödeme sayfamızda taksitlendirme seçeneklerimiz mevcut. Bir çok hizmetimizde geçerli olan, 12 ay kullan 10 ay öde kampanyamızdan, 9 taksit seçeneği ile aylık öder gibi faydalanabilirsiniz ve indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı

Web sitemizde kullanmakta olduğumuz otomasyon sistemimiz, ürünlerinizin en hızlı ve anlaşılır biçimde yönetilmesi için tasarlanmıştır. Tüm hizmetler için online olarak işlem yapar, değişikliklerin aktif olması için beklemezsiniz.