Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz.

Kabul Et

Gizlilik Sözleşmesi

Şirketimizden yapacağınız alışverişlerde geçerli olan bazı sözleşmeler ve şartlara ait gerekli dokümanlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.


  • SUNUCU.COM.TR hizmetlerini kullanan müşterilerinin bütün isim, adres, telefon, e-mail gibi bilgilerini saklamayı ve 2. maddede zikredilen koşullar dışında hiç kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder.

  • SUNUCU.COM.TR müşteri bilgilerini Telekomünikasyon Kurumu üyeliği nedeniyle bağlayıcı kurallara tabi olduğu için, Telekomünikasyon Kurumu ve talep edilmesi durumunda adli birimlere verebilir.

  • SUNUCU.COM.TR kredi kartı bilgilerinizi saklamaz. Bu bilgiler ödeme esnasında SSL (Güvenli Bağlantı) kullanılarak sadece bankaya iletilir ve bankadan geri dönen ödeme yapıldı bilgisini saklar.

  • SUNUCU.COM.TR Müşteri itiraz etmediği sürece, hizmet verdiği sitelerin adreslerini ve hizmet türünü referans olarak sitesinde yayınlayabilir. Müşterinin sitesinin adresinin yayınlanmasına itiraz etmesi durumunda bu adres referans listesinden çıkarılır.

  • SUNUCU.COM.TR Sitesinin ödeme, üyelik gibi güvenlik gerektiren bölümlerinde SSL Sertifikası ile güvenlik sağlar. Bunun dışında kötü niyetli sanal saldırılara karşı da mümkün olan bütün yazılımsal ve donanımsal tedbirleri alır.