Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

Bizimle iritbata geçin, ihtiyacınıza uygun seçim yapmanıza yardımcı olalım.

Sorularınız mı var ?

Aşağıdaki cevaplar karar vermenize yardımcı olabilir. Daha fazla soru&cevap için blogumuzu inceleyebilir ve ihtiyacınız durumunda bize ulaşabilirsiniz.


cPanel, web siteleri barındırdığınız sunucudaki hesapları yönetebilmeniz için geliştirilmiş, dünyanın en çok kullanıcıya sahip hosting kontrol panelidir.
Plesk, web siteleri barındırdığınız sunucudaki hesapları yönetebilmeniz için geliştirilmiş, cPanel'den sonra gelen dünyanın en çok kullanıcıya sahip 2. hosting kontrol panelidir.
LiteSpeed ​​Web Sunucusu, yüksek performanslı, yüksek ölçeklenebilirliğe sahip bir web sunucusudur. Mevcut bir Apache sunucusunu, başka programları veya işletim sistemi ayrıntılarını değiştirmeden ve hiçbir şeyi bozmadan kurularak kullanılabilir ve LiteSpeed ​​Web Sunucusu, mevcut web barındırma platformunuzdaki büyük bir tıkanıklığın yerini hızla alabilir. Kapsamlı özellikleri ve kullanımı kolay web yönetim konsolu ile LiteSpeed, etkili bir web barındırma altyapısını sağlamanın zorluklarını aşmanıza yardımcı olabilir.
CloudLinux, temel olarak Linux dağıtımında, sistem yöneticilerinin sunucularının kaynak kullanımı üzerinde hassas bir kontrol sahibi olmalarını sağlamak için özellikler uygulayan bir dizi çekirdek değişikliği olan linux tabanlı bir işletim sistemidir. Kullanıcıları izole ederek, bir hesapta oluşan sorunlardan, diğer hesapların etkilenmesini engeller. Cloud linux, LVE (LightWeight Virtual Environment) olarak adlandırılan kullanıcı hesaplarını sanallaştırır. Her LVE'ye belirleyeceğiniz miktarda kaynak tahsis eder.
Evet alabilirsiniz, fakat genel olarak lisans anlaşmalarımız kendi ip bloklarımız üzerine internal olarak ayarlandığı için yazılı fiyatlar geçerli olmayacaktır. Bu nedenle harici networklerde çalışan sunucular için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.