SSD SUNUCULARDA LINUX BAYİ HOSTING

Tüm Linux hosting paketlerimiz, SSD disk üniteli sunucularda barındırılmaktadır. İşletim sistemi Cloud Linux, kontrol paneli olarak cPanel & WHM kullanıyoruz.

Başlangıç
15 TL /aylık
Sipariş Ver
Standart
25 TL /aylık
Sipariş Ver
Profesyonel
149 TL /aylık
Sipariş Ver

Disk Alanı

10 GB SSD

20 GB SSD

100 GB SSD

Domain Sayısı

10 Adet

20 Adet

Limitsiz

Aylık Trafik

100 GB

200 GB

Limitsiz

Kontrol Paneli

cPanel / WHM

cPanel / WHM

cPanel / WHM

7/24 Teknik Destek (1. Seviye)

Ücretsiz Site / Veri Taşıma

99.9% Uptime Garantisi

HARİKA BİR DOMAİN KONTROL PANELİ

Alan adlarınızı eşsiz ve kullanışlı kontrol panelimizden online yönetebilirsiniz.

Bayi Paketi Özellikleri

Linux bayi hosting paketlerimizde, sahip olduğunuz kaynaklar kadar alan adı oluşturabilir ve müşterileriniz için kontrol paneli yetkisi verebilirsiniz. Dünyanın en yaygın ve kullanışlı kontrol paneli olarak bilinen cPanel / WHM kontrol paneliyle yapmak istediğiniz tüm işlemler kolay ve hızlı olacaktır. Her domain için birbirinden farklı php sürümlerini de kullanabilirsiniz.

Eposta Özellikleri

Linux hosting paketlerimizde, POP3 ve IMAP destekli eposta adreslerine sahip olur, maillerinizi kişisel bilgisayarlarınız üzerindeki Outlook, Thunderbird v.b. eposta programları, cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınız üzerinden de kontrol ederek yönetebilirsiniz. Ayrıca Türkçe kontrol panelimiz sayesinde, webmail üzerinden de maillerinize ulaşabilirsiniz.

Veritabanı Özellikleri

Linux hosting sunucularımızda, MySQL + PHPMyAdmin, PostgreSQL + phpPgAdmin veritabanı sistemleri kullanılabilmektedir.

Kontrol Paneli Özellikleri

Linux hosting sunucularımızın tamamında, dünyanın en iyi web hosting kontrol paneli olan cPanel + WHM kontrol paneli kullanılmaktadır. Bu kontrol paneli sayesinde, alan adlarınıza bağlı hosting paketlerinizin tüm yönetim işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak, mail hesaplarının açılıp silinmesi, şifrelerinin değiştirilmesi, başka bir adrese yönlendirilmesi veya tüm emaillerin tek bir eposta adresine aktarılması, veritabanlarının oluşturulması ve yönetimi, subdomain yönetimi, şifrelenmiş klasör işlemleri v.b. bir çok özelliği kontrol paneliniz üzerinden gerçek zamanlı yapabiliyorsunuz.

Değiştirilebilir İşletim Sistemi

Hosting paketinizin platformunu dilediğiniz zaman Windows Hosting paketlerimizle değiştirebilir ve dilediğinizde yeniden Linux platformuna geçiş yapabilirsiniz.

7/24 Rakipsiz Teknik Destek

Satın alınan hizmetlerle ilgili, yaşadığınız tüm problemler, konusunda uzman teknik personellerimiz tarafından incelenmekte ve en hızlı şekilde çözüme yönelik işlemler yapılmaktadır. Oluşturacağınız destek taleplerini bir kaç dakika içerisinde yetkili personelimiz hızlı bir biçimde inceleyerek sorunuzu yanıtlayacaktır.

Genişletilebilir kaynaklar

Kullandığınız disk alanı ya da trafik yetersiz kaldığında, web sitelerinizin erişimleri kesilmez, tüm hosting paketlerimiz anında kota veya trafik artırımı yapılabilecek sistemler üzerinde çalışmaktadır. Dolayısıyla trafik aşımından, yetersiz alan nedeniyle, email adreslerinizin ya da web sitenizin çalışmaması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Kesintisiz Servis Kalitesi

Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir.

Rakipsiz teknik destek

Bildiğimiz üzere ülkemizdeki en iyi teknik personel kadrolarından birine sahibiz. Buna bağlı olarak teknik destek kalitemize inanıyor ve rakipsiz olduğunu iddia ediyoruz. Ortalama 3 dakikada destek taleplerinizi yanıtlıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için 7/24 çalışıyoruz. Memnun kalmadığınız hizmetlerimizde koşulsuz ücret iadesi alabilirsiniz. (Alan adı, SSL Sertifikaları ve Kiralık sunucu hizmetleri hariç)

7/24 anında aktivasyon

Alan adı ve Web Hosting paketlerimizde, saat farketmeksizin, anında aktivasyon imkanı sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Sektörde 15. yılımızdayız ve bu geçen süreçte bu işin nasıl yapıldığını iyi öğrendik. Şirket personellerimiz sistem ve yazılım mühendislerinden oluşmakta olup, taleplerinizi kısa sürede anlayarak, en hızlı şekilde çözüm üretebilmektedir.

Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet

Alt yapımız, ülkemizdeki en büyük veri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir. Alt yapı ve veri merkezimiz ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı

Web sitemizde kullanmakta olduğumuz otomasyon sistemimiz, ürünlerinizin en hızlı ve anlaşılır biçimde yönetilmesi için tasarlanmıştır. Tüm hizmetler için online olarak işlem yapar, değişikliklerin aktif olması için beklemezsiniz.

Taksitli Ödeme Kolaylığı

          Satın alacağınız hizmetlerimiz için, ödeme sayfamızda taksitlendirme seçeneklerimiz mevcut. Bir çok hizmetimizde geçerli olan, 12 ay kullan 10 ay öde kampanyamızdan, 9 taksit seçeneği ile aylık öder gibi faydalanabilirsiniz ve indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Sipariş vermek, bilgi almak, ihtiyacınızı belirlemek, verilerinizin aktarılması gibi konular için yardıma hazırız.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınızı bize bildirin.

Karar veremiyor musunuz ? Birlikte belirleyelim.

Ortak Özellikler

Tüm hosting paketlerimizde aşağıda belirtilen servisler standart olarak verilmektedir.

 • Harika Bir Panel

  Yönetim panelimize bayılacaksınız, tüm işlemler online gerçekleşiyor.

 • 99.9% Network Uptime

  Enerji ve İnternet alt yapımızda kesintilere yer yok.

 • Ücretsiz Taşıma

  Nasıl yapacağınızı düşünmeyin, bırakın datalarınızı biz taşıyalım.

 • 7/24 Teknik Destek

  Müşteri panelinizden 7/24 destek talep edebilir ve anında yanıt alırsınız.

 • Tüm Dünyadan Erişim

  Tüm dünyadan veri merkezimize hızlı ve kesintisiz erişim imkanı.

 • Telefon Desteği

  Aciliyetin farkındayız, çekinmeden arayarak telefon desteği alabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin yorumlarını burada görebilirsiniz. Siz de aldığınız servisle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.