Vizyonumuz

Sektörde uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübeler sayesinde, müşterilerimize rakipsiz erişim ve teknik destek hizmeti sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek ihtiyaca göre sağlanabilecek en kaliteli hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Şirket Hakkında

Sunucu Datacenter Internet Hizmetleri olarak, 2007’nin Nisan ayında http://www.sunucu.com.tr internet sitesi adı altında Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama ve Paylaşımlı Sunucu hizmetlerini sağlamaya başladık. Bu tarihten önce ise sektörde 2004 yılının Ağustos ayına dayanan bir geçmişimiz var. 2004’ün Ağustos ayında bir bilgisayar firması olarak işe koyulduk. Daha sonra bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler sunduk. İlk başlarda ağırlıklı olarak, web sitesi tasarımı ve yayınlama hizmetleri sağladık, daha sonra barındırma konusunda ülkemizin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yoğun olarak Sunucu Kiralama ve Sunucu Barındırma hizmetlerini sağlamaya başladık. 2005 yılında, halen ülkemizdeki internet fiyatlarının pahalı olmasından kaynaklı, yurt dışı merkezli Sunucu Kiralama konularında müşterilerimize yardımcı olduk. Bu tarihte, gerek fiyat olarak, gerekse alt yapı olarak asla ülkemizde sağlanamayacak barındırma hizmetlerini, Amerika ve Almanya merkezli sunucular sayesinde siz değerli müşterilerimize sunduk.Kayıtlarımıza göre, şimdiye kadar 20.000 in üzerinde müşterimize hizmet sağladığımız gözükmekte. 2007’den bu yana ise kendi bünyemizde Türkiye ve Avrupa Merkezli Barındırma Hizmetleri sağlıyoruz. Şu an itibariyle 3000’i aşkın müşterimize, Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma, Bulut Sunucu, Web Hosting, Domain Tescili, SSL Sertifikaları ve veri merkezi konularında hizmet vermekteyiz. SUNUCU.COM.TR, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.

Rakipsiz teknik destek

Bildiğimiz üzere ülkemizdeki en iyi teknik personel kadrolarından birine sahibiz. Buna bağlı olarak teknik destek kalitemize inanıyor ve rakipsiz olduğunu iddia ediyoruz. Ortalama 3 dakikada destek taleplerinizi yanıtlıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için 7/24 çalışıyoruz. Memnun kalmadığınız hizmetlerimizde koşulsuz ücret iadesi alabilirsiniz. (Alan adı, SSL Sertifikaları ve Kiralık sunucu hizmetleri hariç)

7/24 anında aktivasyon

Alan adı ve Web Hosting paketlerimizde, saat farketmeksizin, anında aktivasyon imkanı sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Sektörde 15. yılımızdayız ve bu geçen süreçte bu işin nasıl yapıldığını iyi öğrendik. Şirket personellerimiz sistem ve yazılım mühendislerinden oluşmakta olup, taleplerinizi kısa sürede anlayarak, en hızlı şekilde çözüm üretebilmektedir.

Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet

Alt yapımız, ülkemizdeki en büyük veri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir. Alt yapı ve veri merkezimiz ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Taksitli Ödeme Kolaylığı

        Satın alacağınız hizmetlerimiz için, ödeme sayfamızda taksitlendirme seçeneklerimiz mevcut. Bir çok hizmetimizde geçerli olan, 12 ay kullan 10 ay öde kampanyamızdan, 9 taksit seçeneği ile aylık öder gibi faydalanabilirsiniz ve indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı

Web sitemizde kullanmakta olduğumuz otomasyon sistemimiz, ürünlerinizin en hızlı ve anlaşılır biçimde yönetilmesi için tasarlanmıştır. Tüm hizmetler için online olarak işlem yapar, değişikliklerin aktif olması için beklemezsiniz.

Sipariş vermek, bilgi almak, ihtiyacınızı belirlemek, verilerinizin aktarılması gibi konular için yardıma hazırız.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınızı bize bildirin.