10Mar

Sunucu Barındırma (Colocation) Hizmeti

A A A
100%Reset

Sunucu barındırma hizmetimiz ile ilgili bir standart olmadığından, müşterilerimizden gelecek taleplere göre bağlantı ve elektrik hizmeti sağlamaktayız. Bu nedenle aşağıdaki form vasıtasıyla ihtiyacınız olan bilgileri iletirseniz, kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak sizi bilgilendirebiliriz. Ayrıca mevcut herhangi bir veri merkezinden hizmet alıyor olsanız dahi, diğer veri merkezinden taşınma ve diğer tüm aktarım işlemleri bizim tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Size Özel Network Kuralları
Colocation hizmetlerinde talepleriniz doğrultusunda sizlere özel network kuralları oluşturabiliyoruz. IP bloklama, erişim limitleme, port yönlendirme (nat) v.b. hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Anlık Raporlama
Hattınızı anlık, günlük, haftalık ,aylık ve yıllık olarak grafikleri izleyebilir ve raporlama yapabilirsiniz.

Lisans Hizmetleri
Sunucu barındırma hizmeti kapsamında yazılım satın alarak yatırım yapmak yerine firmamızdan kiralayabilirsiniz. SUNUCU.COM.TR cPanel, Parallels, Directadmin, Microsoft yazılımlarında çok uygun çözümler üretmektedir. 

Kurulum ve Destek Hizmeti
Hizmetini aldığınız sunucu barındırma kapsamında hat, IP, rDNS, lisans, restart ve KVM taleplerinizi ücretsiz olarak 7/24 karşılıyoruz. Bu işlemler haricindeki yazılım, kurulum ve diğer destek taleplerinizi uzman ekiplerimiz ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sipariş linki ve bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

back to top