06Oca

Teknik destek paketleri

A A A
100%Reset
Kısaca örnek vermek gerekirse, bir sunucunuz var ya da bir sunucuya ihtiyacınız var, ancak yönetim konusunda bilginiz yok, yönetimi gerçekleştirecek bir sistemciniz de yoksa, bu noktada ihtiyaçlarınıza göre teknik destek sağlamak bizim işimiz.

Normal şartlarda, şirketimizden sunucu kiralama ya da barındırma hizmeti alan tüm müşterilerimiz standart olarak 7/24 erişim ve servis problemleri dahilinde ülkemizdeki en hızlı desteği alabiliyor. Destek taleplerini mesai saatlerinde ortalama 3 dakika gibi bir sürede yanıtlıyoruz. Ancak bu standart destek müşterilerimizden gelebilecek tüm talepleri karşılamakta yetersiz kalabiliyor. Bu noktada mevcut durumun analizi, ihtiyacın tespit edilmesi ve desteklenmesi konusunda da teknik destek personellerimiz en hızlı şekilde işlem yaparak sizi bilgilendiriyorlar.

Teknik destek seviyeleri ile ilgili detaylı sayfamızı şu an hazırlıyoruz. 

Farklı bir şirketten alınan sunucu hizmetleri için de teknik destek sağlamaktayız, ihtiyacınız durumunda 0850 750 0850 numaralı telefonumuzdan ya da buradan teknik personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
back to top