05Şub

desteknekipleriniz tam anlamiyla taktirlik her konuda desteklerinden dolayi tesekkur edrim.

  

23Kas

Müşterisini anlayan, memnuniyetini önemseyen ve gerçekten müşterisini anlayıp isteklerini karşılayan, hiçbir zaman mağdur bırakmayan sunucu.com.tr ailesine çok teşekkür ediyorum. Birlikte çalışmaktan memnun olduğumu bilmenizi isterim.

  

06Kas

Her zaman ulaşabildiğim ve sorunum her ne olursa olsun çözüm bulduğum destek hizmetleri var. Çalışmalarımızın artarak devam edeceğini düşündüğüm işinin uzmanı bir firma.

  

22Eyl

Hızlı Ve Başarılı Bir Çalışma Kadrosu Var Güvenilir Arkadaşlar..! iyi çalışmalar.

  

20Eyl

Teknik destek ekibi gerçekten etkili ve hızlı hiç bir talebim için beklemedim ve isteğim herşey dakikalar içerisinde gerçekleşti teşekkürler Sunucu.com.tr ve ekibi :)

  

23Eki

hızlı dönüşünüz için teşekkürler..

  

15Eyl

20/07/2015 tarihinden Cloud Server aldım ve o tarihten bu yana kadar sunucularda herhangi bir Down durumu söz konusu olmadı. Sunucuda kendi tarafımdan oluşan sorunlara kendileri sebep olmuş gibi ilgilendiler ve diger şirketler gibi ek işlem ücreti almadılar. Benden tavsiye %100 memnun kalıcaksınız

  

28Haz

Müşteriyi ön planda tutan bir firmasınız ilgi mükemmel +++ tesekkürler SUNUCU.COM.TR

  

11May

bir sakıncası yok ben kullandığım hizmetten çok memnun kaldım ilerde tekrar kullanmayı düşünüyorum
benim kullandığım bir sistem vardı şuan kullanmayı bıraktım oyüzden kapattırdım ilginize çok teşşekür ederim hayırlı bol kazançlar.

  

07May

2015 senesinde aldığım vds sunucum hakkında tüm sıkıntılarımı kısa sürede çözmüş, düzgün Müşteri ilişkisi ve hızlı yardımı ile sıkıntı çekmeyeceğiniz bir firmadır. Diger firmalardan artıları çoktur. Şahsen tavsiye ederim.

  

  

back to top