Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz.

Kabul Et

Hakkımızda

2007’nin Nisan ayında http://www.sunucu.com.tr internet sitesi adı altında sunucu barındırma, sunucu kiralama ve paylaşımlı sunucu hizmetlerini sağlamaya başladık. Bu tarihten önce ise sektörde 2004 yılının Ağustos ayına dayanan bir geçmişimiz var.

2004’ün Ağustos ayında bir bilgisayar firması olarak işe koyulduk. Daha sonra bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre servisler sağlamaya başladık. İlk başlarda ağırlıklı olarak, web sitesi tasarımı ve yayınlama hizmetleri sağladık, daha sonra barındırma konusunda ülkemizin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yoğun olarak sunucu kiralama ve sunucu barındırma hizmetlerini sağlamaya başladık.

2005 yılında, halen ülkemizdeki internet fiyatlarının pahalı olmasından kaynaklı, yurt dışı merkezli sunucu kiralama konularında müşterilerimize servisler sunduk. Bu tarihte gerek fiyat olarak, gerekse alt yapı olarak asla ülkemizde sağlanamayacak barındırma hizmetlerini, Amerika ve Almanya merkezli sunucular ile müşterilerimizin kullanımına sunduk.

Kayıtlarımıza göre, şimdiye kadar 20.000 in üzerinde müşterimize hizmet sağladığımız görüyoruz. 2007’den bu yana ise kendi bünyemizde Türkiye ve Avrupa merkezli barındırma hizmetleri sağlıyoruz. Şu an itibariyle 4000’i aşkın müşterimize, sunucu kiralama, sunucu barındırma, bulut sunucu, web hosting, domain tescili, ssl sertifikaları ve veri merkezi servisleri konularında hizmet vermekteyiz.

SUNUCU.COM.TR, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, hızlı olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.

Vizyonumuz, sektörde uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübeler sayesinde, müşterilerimize rakipsiz erişim ve teknik destek hizmeti sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek ihtiyaca göre sağlanabilecek en kaliteli hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.