UZAK MASAÜSTÜ BULUT SUNUCU

Kişisel ve işletmeniz için kullanabileceğiniz uzak masaüstü sunucularımıza ister bilgisayarınızdan, isterseniz cep telefonu ve tabletinizden dilediğiniz zaman bağlanabilirsiniz. Evde ya da ofiste açık bıraktığınız bir bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Çalıştırdığınız uygulamalar 7/24 aktif olacak ve istediğiniz yerden ulaşabileceksiniz. %100 SSD Storagelar, HP Blade sunucular ile donanım sanallaştırması yaparak hazırladığımız bulut alt yapımızda, ihtiyacınız kadar donanım alabilir ve üzerine istediğiniz herhangi bir işletim sistemini bir kaç tıklama ile anında kurabilirsiniz. Bulut sunucularda donanımsal arızaları sıfıra indirerek kesintisiz bir servis alabilirsiniz. Sipariş esnasında terminal server için bağlantı yapacak kullanıcı sayısını belirtmeniz yeterlidir.

Hızlı Kurulum
En İyi Performans
7/24 Teknik Destek
%100 Bulut Altyapısı
%100 SSD Storage
%100 Network Uptime
Bulut Sunucu #1

$18/ay

Başlangıç için iyi seçim

Yükseltilebilir
4 CPU / 4 GHZ
4 GB Ram
40 GB SSD
Bulut Sunucu #2

$24/ay

Orta seviye uygulama ve web

Yükseltilebilir
4 CPU / 6 GHZ
8 GB Ram
120 GB SSD
Bulut Sunucu #3

$35/ay

İşletmelerin tercihi

Yükseltilebilir
8 CPU / 8 GHZ
16 GB Ram
240 GB SSD
Bulut Sunucu #4

$54/ay

Gelişmiş bulut, güçlü donanım

Yükseltilebilir
16 CPU / 16 GHZ
32 GB Ram
480 GB SSD
30 dakika içinde teslim alın

Uzak Masaüstü Sunucuların Özellikleri

Sorularınız için bize ulaşabilir, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz sunucu hizmetini bizimle birlikte planlayabilirsiniz.

Yedeklenebilir ve arıza yapmaz
Bulut sunucular kolaylıkla yedeklenebilir ve destekleyen yüzlerce donanım nedeniyle arıza ihtimalini sıfıra indirir. Bu nedenle uygulamalarınız için genellikle en iyi tercihtir.
Aynı anda masaüstü erişimi
Dilediğiniz kadar Windows uzak masaüstü kullanıcısı sipariş verebilirsiniz.
Olabildiğince esnektir
İstediğiniz zaman donanım kapasitesi artırabilir/düşürebilir ve yeni kullanıcılar ekleyip silebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza göre kullandıkça ödersiniz.
Teknik Destek
Sağladığımız tüm hizmetler için teknik desteği çok önemsiyoruz. Bu yüzden hem müşteri paneliniz, hem de sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz ile WhatsApp üzerinden olabildiğince hızlı teknik destek sağlamaya çalışıyoruz.
Günlük Yedekleme
Yedekli çalışmak önemlidir. Veeam Enterprise ile sunucunuzun günlük yedeklenmesini sağlayabilir ve olası bir arıza ya da sistem çökmesi durumunda 10 dakika içerisinde yedeğe geri dönebiliyoruz.
%100 SSD Diskler
Tüm bulut sunucular için disk alanlarının tamamı SSD disklerden oluşan Dell EMC Storage ünitelerinden gelir ve çok yüksek I/O değerleri alırsınız. Sas ya da Sata diskler kullanmayız. Bu sayede sunucunuz olabilecek en yüksek performans ile çalışır.
Anında Aktivasyon
Siparişinizin ardından otomasyon sistemimiz sunucunuzu bir kaç dakika içerisinde kullanımınıza hazır hale getirecektir. Ayrıca müşteri paneliniz üzerinden yeniden başlatma, yeniden kurulum gibi işlemler yapabilirsiniz.
Ücretsiz Taşıma
Nasıl yapacağınızı dert etmeyin. Tüm datalarınızı mevcut hizmet aldığınız yerden gerek fiziki, gerekse internet üzerinden, olabilecek en hızlı şekilde sizin için taşıyabilir ve sisteminizi çalışır duruma getirebiliriz.

Gerçek Bulut Altyapısı
Tek bir cihaz üzerinde sanallaştırma yapmıyoruz. İşlemci ve ram gücünü HP Blade sunucularımızdan, disk alanlarını da Dell EMC Ssd storage üniteleri ile sağlıyoruz. Yük oranının maksimum %60 olmasına dikkat ediyor ve buna göre yedekliyoruz.
Telefon
+90 850 750 0850
Tüm sorularınız için
info@sunucu.com.tr
Teknik Destek
Talep oluşturun
Sorularınız mı var?

Teknik destek talepleriniz hariç, ürünlerimizle ilgili bilgi almak ve ihtiyaçlarınız için formu doldurabilirsiniz.