SSD SUNUCULARDA ASP.NET WEB HOSTING

Tüm Windows hosting paketlerimiz, SSD disk üniteli sunucularda barındırılmaktadır. İşletim sistemi Windows 2016, kontrol paneli olarak Türkçe Plesk  kullanıyoruz.

Bireysel
69 TL /yıllık
Sipariş Ver
Standart
99 TL /yıllık
Sipariş Ver
Kurumsal
149 TL /yıllık
Sipariş Ver

Disk Alanı

1 GB

5 GB

Limitsiz

Aylık Trafik

5 GB

15 GB

50 GB

Email Adedi

10 Adet

20 Adet

Limitsiz Eposta Adresi

Alan Adı Sayısı

1 Adet

2 Adet

5 Adet

Aylık Yedekleme

7/24 Teknik Destek (1. Seviye)

99.9% Uptime Garantisi

HARİKA BİR DOMAİN KONTROL PANELİ

Alan adlarınızı eşsiz ve kullanışlı kontrol panelimizden online yönetebilirsiniz.

Eposta Özellikleri

Windows hosting paketlerimizde, POP3 ve IMAP destekli eposta adreslerine sahip olur, maillerinizi kişisel bilgisayarlarınız üzerindeki Outlook, Thunderbird v.b. eposta programları, cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınız üzerinden de kontrol ederek yönetebilirsiniz. Ayrıca Türkçe kontrol panelimiz sayesinde, webmail üzerinden de maillerinize ulaşabilirsiniz.

Veritabanı Özellikleri

Windows hosting sunucularımızda, ASP.NET + MsSQL 2014, MsSQL 2016 ve MySQL veritabanı sistemleri kullanılabilmektedir.

Kontrol Paneli Özellikleri

Windows hosting sunucularımızın tamamında, Windows için en iyi web hosting kontrol paneli olan Plesk kontrol paneli kullanılmaktadır. Bu kontrol paneli sayesinde, alan adlarınıza bağlı hosting paketlerinizin tüm yönetim işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak, mail hesaplarının açılıp silinmesi, şifrelerinin değiştirilmesi, başka bir adrese yönlendirilmesi veya tüm emaillerin tek bir eposta adresine aktarılması, veritabanlarının oluşturulması ve yönetimi, subdomain yönetimi, şifrelenmiş klasör işlemleri v.b. bir çok özelliği kontrol paneliniz üzerinden gerçek zamanlı yapabiliyorsunuz.

Değiştirilebilir İşletim Sistemi

Hosting paketinizin platformunu dilediğiniz zaman Linux Hosting paketlerimizle değiştirebilir ve dilediğinizde yeniden Windows platformuna geçiş yapabilirsiniz.

7/24 Rakipsiz Teknik Destek

Satın alınan hizmetlerle ilgili, yaşadığınız tüm problemler, konusunda uzman teknik personellerimiz tarafından incelenmekte ve en hızlı şekilde çözüme yönelik işlemler yapılmaktadır. Oluşturacağınız destek taleplerini bir kaç dakika içerisinde yetkili personelimiz hızlı bir biçimde inceleyerek sorunuzu yanıtlayacaktır.

Genişletilebilir kaynaklar

Kullandığınız disk alanı ya da trafik yetersiz kaldığında, web sitelerinizin erişimleri kesilmez, tüm hosting paketlerimiz anında kota veya trafik artırımı yapılabilecek sistemler üzerinde çalışmaktadır. Dolayısıyla trafik aşımından, yetersiz alan nedeniyle, email adreslerinizin ya da web sitenizin çalışmaması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Kesintisiz Servis Kalitesi

Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir.

Rakipsiz teknik destek

Bildiğimiz üzere ülkemizdeki en iyi teknik personel kadrolarından birine sahibiz. Buna bağlı olarak teknik destek kalitemize inanıyor ve rakipsiz olduğunu iddia ediyoruz. Ortalama 3 dakikada destek taleplerinizi yanıtlıyoruz.

%100 Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için 7/24 çalışıyoruz. Memnun kalmadığınız hizmetlerimizde koşulsuz ücret iadesi alabilirsiniz. (Alan adı, SSL Sertifikaları ve Kiralık sunucu hizmetleri hariç)

7/24 anında aktivasyon

Alan adı ve Web Hosting paketlerimizde, saat farketmeksizin, anında aktivasyon imkanı sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Sektörde 15. yılımızdayız ve bu geçen süreçte bu işin nasıl yapıldığını iyi öğrendik. Şirket personellerimiz sistem ve yazılım mühendislerinden oluşmakta olup, taleplerinizi kısa sürede anlayarak, en hızlı şekilde çözüm üretebilmektedir.

Güçlü altyapı, kesintisiz hizmet

Alt yapımız, ülkemizdeki en büyük veri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Hosting sunucularımızın bağlı olduğu network ve donanımlar, güçlü alt yapımız sayesinde en iyi seviyede servis verecek şekilde konfigüre edilmiş olup, tüm donanımların ve bağlantılarımızın yedekli olması, almış olduğunuz hizmetin kesintisiz olması anlamına gelmektedir. Alt yapı ve veri merkezimiz ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Taksitli Ödeme Kolaylığı

 Satın alacağınız hizmetlerimiz için, ödeme sayfamızda taksitlendirme seçeneklerimiz mevcut. Bir çok hizmetimizde geçerli olan, 12 ay kullan 10 ay öde kampanyamızdan, 9 taksit seçeneği ile aylık öder gibi faydalanabilirsiniz ve indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı

Web sitemizde kullanmakta olduğumuz otomasyon sistemimiz, ürünlerinizin en hızlı ve anlaşılır biçimde yönetilmesi için tasarlanmıştır. Tüm hizmetler için online olarak işlem yapar, değişikliklerin aktif olması için beklemezsiniz.

Sipariş vermek, bilgi almak, ihtiyacınızı belirlemek, verilerinizin aktarılması gibi konular için yardıma hazırız.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınızı bize bildirin.

Karar veremiyor musunuz ? Birlikte belirleyelim.

Ortak Özellikler

Tüm hosting paketlerimizde aşağıda belirtilen servisler standart olarak verilmektedir.

 • Harika Bir Panel

  Yönetim panelimize bayılacaksınız, tüm işlemler online gerçekleşiyor.

 • 99.9% Network Uptime

  Enerji ve İnternet alt yapımızda kesintilere yer yok.

 • Ücretsiz Taşıma

  Nasıl yapacağınızı düşünmeyin, bırakın datalarınızı biz taşıyalım.

 • 7/24 Teknik Destek

  Müşteri panelinizden 7/24 destek talep edebilir ve anında yanıt alırsınız.

 • Tüm Dünyadan Erişim

  Tüm dünyadan veri merkezimize hızlı ve kesintisiz erişim imkanı.

 • Telefon Desteği

  Aciliyetin farkındayız, çekinmeden arayarak telefon desteği alabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin yorumlarını burada görebilirsiniz. Siz de aldığınız servisle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.