WINDOWS WEB HOSTING!
ASP.NET, MsSQL ve PLESK ile

%100 SSD Storagelar, HP Blade sunucular ile donanım sanallaştırması yaparak hazırladığımız bulut alt yapımızda, ihtiyacınız kadar donanım alabilir ve üzerine istediğiniz herhangi bir işletim sistemini bir kaç tıklama ile anında kurabilirsiniz. Bulut sunucularda donanımsal arızaları sıfıra indirerek kesintisiz bir servis alabilirsiniz. Müşteri paneliniz üzerinden trafik takibi yapabilir, yedek ve snapshot alabilir, yeniden kurulum, yeniden başlatma ve kapatıp açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kafa karışıklığına son

Sadece İki Seçenek

Sadece bir adet web sitesi için hosting ya da birden fazla web sitesi barındırabileceğiniz bayi paketi modelinde 2 adet servis sağlıyoruz. Bu sayede daha kaliteli hosting sunucuları ve çok daha temiz trafiğe sahip oluyoruz.

Kullanım şekline göre doğru ürünü seçin

Kafa karışıklığı yaratmamak ve bir sürü seçenek ile sizi uğraştırmamak için, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabileceğiniz iki adet paket hazırladık.
Sadece 1 web sitesi

$25/yıl

Kişisel kullanımlar için

1 GB Disk Alanı
10 GB Aylık Trafik
10 Adet Email Adresi
10 Adet MsSQL
Plesk Kontrol Paneli
Sınırsız domain bayi hosting

$65/yıl

Ticari işletmeler için

10 GB Disk Alanı
100 GB Aylık Trafik
Sınırsız Email Adresi
Sınırsız MsSQL Veritabanı
Plesk Kontrol Paneli
Yüksek Hızlı Bağlantı
Genellikle işletmelerin tercih ettiği sunucularımızla harika performans
Taksitli Ödeme
Ödemelerinizi 12 taksite kadar müşteri panelinizden gerçekleştirebilirsiniz.
Lokasyon Seçimi
İsteğinize göre Türkiye veya Avrupa merkezli olarak sipariş verebilirsiniz.
Şimdi Deneyin

Windows Hosting Paketlerinin Ortak Özellikleri

Windows hosting paketlerimizde kullanabileceğiniz ortak özellikleri aşağıda görebilirsiniz.

Teknik Destek
Sağladığımız tüm hizmetler için teknik desteği çok önemsiyoruz. Bu yüzden hem müşteri paneliniz, hem de sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz ile WhatsApp üzerinden olabildiğince hızlı teknik destek sağlamaya çalışıyoruz.
Günlük Yedekleme
Yedekli çalışmak önemlidir. Veeam Enterprise ile sunucunuzun günlük yedeklenmesini sağlayabilir ve olası bir arıza ya da sistem çökmesi durumunda 10 dakika içerisinde yedeğe geri dönebiliyoruz.
%100 SSD Diskler
Tüm bulut sunucular için disk alanlarının tamamı SSD disklerden oluşan Dell EMC Storage ünitelerinden gelir ve çok yüksek I/O değerleri alırsınız. Sas ya da Sata diskler kullanmayız. Bu sayede sunucunuz olabilecek en yüksek performans ile çalışır.
Anında Aktivasyon
Siparişinizin ardından otomasyon sistemimiz sunucunuzu bir kaç dakika içerisinde kullanımınıza hazır hale getirecektir. Ayrıca müşteri paneliniz üzerinden yeniden başlatma, yeniden kurulum gibi işlemler yapabilirsiniz.
Ücretsiz Taşıma
Nasıl yapacağınızı dert etmeyin. Tüm datalarınızı mevcut hizmet aldığınız yerden gerek fiziki, gerekse internet üzerinden, olabilecek en hızlı şekilde sizin için taşıyabilir ve sisteminizi çalışır duruma getirebiliriz.

Gerçek Bulut Altyapısı
Tek bir cihaz üzerinde sanallaştırma yapmıyoruz. İşlemci ve ram gücünü HP Blade sunucularımızdan, disk alanlarını da Dell EMC Ssd storage üniteleri ile sağlıyoruz. Yük oranının maksimum %60 olmasına dikkat ediyor ve buna göre yedekliyoruz.
Bilmek isteyeceğiniz

SIK SORULAN SORULAR

Aşağıda öğrenmek isteyebileceğinizi düşündüğümüz bazı sorular ve yanıtlarını sizin için paylaştık. Farklı sorularınız olursa lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Windows hosting, web tasarımı alanında olanlar için tercih edilen barındırma aracı türüdür. Birçok geliştirici, barındırma platformunu yönetmek için Plesk'e güvenir. Plesk özelliği, Windows platformundaki işlemleri basitleştirmek için kullanılır. Plesk ile tüm geliştirme görevlerinizi tek bir yerden kolayca halledebilirsiniz. 

Windows desteklediği uygulamalar ve programlama dilleri nedeniyle yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemidir. Windows hosting, ASP.NET, MsSQL,  vb. gibi çeşitli teknolojileri kullanır.

Bu soru hakkında uzun bir yazı hazırladık ve bloğumuzda paylaştık. Buradan yazımıza ulaşabilirsiniz.

Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz.

Linux hosting paketlerinde php ve mysql desteğine ihtiyaç duyan tüm yazılımları çalıştırabilirsiniz. Sunucu üzerinde root yetkisine ihtiyaç duyacak yazılımlarınız ne yazık ki web hosting paketlerimizde çalıştırılamaz, bu durumda ihtiyacınıza göre bir bulut sunucu seçmelisiniz.

Türkiye merkezli sunucularımız İstanbul Anadolu yakasında bulunan veri merkezimizde, Almanya(Frankfurt) ve Fransa(Strasbourg) sunucularımız ise, dünyanın en büyük barındırma şirketi Godaddy veri merkezlerinde barındırılmaktadır.

Hosting hizmetini kullandığınız süre boyunca, tüm alan adlarınız için ücretsiz SSL sertifikası(Let's Encrypt) kullanabilirsiniz. Sertifikayı her yeni eklediğiniz hesap için hosting kontrol panelinizden oluşturabilir , süresi dolan veya dolacak olan sertifikaları elle yenileyebilirsiniz. Ayrıca kontrol paneli sertifika sürelerini otomatik olarak takip eder ve süresi dolmadan otomatik olarak uzatır. 

Seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğimiz bulunmuyor. Yalnızca 1 adet web sitesi için web hosting ya da birden fazla web sitesi barındırıyorsanız bayi hosting paketimizi sipariş edebilirsiniz. Tek bir web siteniz var ve web hosting paketimizin kapasitesi yeterli değilse, bayi paketini ya da sitenize özel bir bulut sunucu hizmetini düşünebilirsiniz.

Yine de ihtiyaçlarınızı belirleyebilmemiz için, aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Evet, sipariş esnasında sitenize özel bir ip adresi tahsis etmemiz için, özel ip adresi seçeneğini ekstra ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Evet, ücretsiz olarak sunucunuza ipv6 adresleri tahsis edebiliriz. Bunun için  siparişinizden sonra teknik destek bölümümüze ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Evet, seçtiğiniz ürünün durumuna göre 6 aylık siparişlerinizde 5 ay, yıllık siparişlerinizde ise 10 aylık ücret yansıtıyoruz. 

Örneğin, aylık 100 TL ücreti bulunan bir hizmeti yıllık almak istediğinizde 1.000 TL ücret ödersiniz.

Telefon
+90 850 750 0850
Tüm sorularınız için
info@sunucu.com.tr
Teknik Destek
Talep oluşturun
Sorularınız mı var?

Teknik destek talepleriniz hariç, ürünlerimizle ilgili bilgi almak ve ihtiyaçlarınız için formu doldurabilirsiniz.