2 Kat Hızlandırılmış cPanel Hosting Paketleri

Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

Bizimle iritbata geçin, ihtiyacınıza uygun seçim yapmanıza yardımcı olalım.

PAKETLERİ KARŞILAŞTIRIN

Datacenter İç Planı

ÜLKEMİZDEKİ EN İYİ VERİ MERKEZİ

Sağladığımız servislerin kesintisiz olması gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle ülkemizdeki en iyi veri merkeziyle çalışıyoruz. Veri merkezimizde 2 farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline, Vodafone, Interoute, Cogent ve Level3 şirketlerine bağlı olan alt yapımız ile, kesintisiz ve yedekli internet erişimi sağlamaktayız. Veri merkezimiz güvenilirlik ve kesintisiz çalışma süresini birinci önceliği yapan kurumsal müşteriler için, eşsiz bir tesis yapısının yanında sahip olduğu teknoloji, deneyimli ekibi ve uluslararası sertifikasyonlarıyla Türkiye'nin en gelişmiş veri merkezidir.

TAŞIMA İŞİNİ DERT ETMEYİN

Günümüzde bir çok kullanıcı, çalıştıkları servis sağlayıcının farkında olmadan web hosting ya da sunucu kiralama hizmetini bir şekilde almış, memnun değil ve verilerin nasıl taşınacağı konusunda bilgisi olmadığı için, neredeyse servis veremez hale gelmiş sunucular üzerinde çalışmaya devam ediyor. Mailleri ulaşmıyor, web sayfaları günün bir kaç saati kapalı kalabiliyor, Google sıralamasında düşüyor ve en önemlisi verilerinin güvenliği hakkında hiç bir bilgisi ve hizmeti de yok. Bu durum bizim sıklıkla karşılaştığımız ve çözüme kavuşturarak müşterilerimizin memnuniyetini sağladığımız en önemli konu diyebiliriz. Endişelenmeyin, sunucu taşıma işleminin ne kadar zor ve zahmetli bir süreç olduğunu çok iyi biliyoruz ve edindiğimiz tecrübelerimiz ile taşıma ve aktarım konusunda mümkün olan en kısa sürelerde işlem yaparak sisteminizi aktif ediyoruz.

SORU & CEVAP

Temel olarak web hosting, web sitenizin gerçekte yaşadığı yerdir. Ya da bir web sitesi, internete bağlı bir sunucuda bulunan ve bir web tarayıcısı üzerinden görüntülenebilecek erişilebilir bir dosyalar koleksiyonudur. Bir kullanıcı web sitesi adresinizi ziyaret ettiğinde, bu web sitesi dosyaları web tarayıcısının içinde gerçek web sitesi olarak gösterilir. Web sitesi dosyalarını barındırma sunucusuyla ve doğru ayarlanmış bir alan adıyla birleştirdiğinizde, bir web sitesinin çevrimiçi görünmesi için gerekli tüm içeriklere sahip olursunuz.
Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz.
Kendi hazırladığınız yazılımları, WordPress, Joomla, PhpBB gibi sık kullanılan yazılımları ve sunucu yöneticiliği gerektirmeyen diğer tüm web yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz, sipariş ve ödemenizin ardından anında aktif olur, bilgileriniz email adresinize gönderilir.
Hosting sunucularımız İstanbul'da bulunan verimerkezimizde çalışmaktadır. IP kayıtlarımız ve web sitenizin whois sorgularında İstanbul olarak gözükecektir.
Yedekleme konusuna çok önem veriyoruz. Hosting sunucularımızda bulunan web sitelerinin yedeğini haftalık olarak alıyoruz fakat içeriklerinizin yedeklenmesi konusu sizin sorumluluğunuzda olduğundan, ihtiyacınıza göre bir yedekleme planı oluşturabilir ya da sipariş esnasında günlük yedekleme hizmeti de satın alabilirsiniz. Günlük yedekleme, bir web sitesinin çalıştığı zaman harcadığı performans kadar kaynak tükettiği için, günlük olarak yedekleme ücretsiz olarak sağlanamamaktadır.