Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz.

Kabul Et

Bireysel Hosting

aylık ödeme planı

1 GB SSD Disk Alanı

Sınırsız Veritabanı

1 Adet Site Barındırma

10 GB Aylık Trafik

10 Adet E-Posta Hesabı

Ücretsiz SSL Sertifikası

Standart Hosting

aylık ödeme planı

5 GB SSD Disk Alanı

Sınırsız Veritabanı

2 Adet Site Barındırma

15 GB Aylık Trafik

Sınırsız E-Posta Hesabı

Ücretsiz SSL Sertifikası

Pro. Hosting

aylık ödeme planı

10 GB SSD Disk Alanı

Sınırsız Veritabanı

3 Adet Site Barındırma

25 GB Aylık Trafik

Sınırsız E-Posta Hesabı

Ücretsiz SSL Sertifikası

Kurumsal Hosting

aylık ödeme planı

20 GB SSD Disk Alanı

Sınırsız Veritabanı

5 Adet Site Barındırma

50 GB Aylık Trafik

Sınırsız E-Posta Hesabı

Ücretsiz SSL Sertifikası

Hosting Paketlerinin Ortak Özellikleri!

Tüm hosting paketlerimizi kapsayan bazı ortak özellikleri aşağıya ekledik. Ayrıca sormak istediğiniz sorular ya da özel hosting paketi ihtiyaçlarınız için lütfen bize ulaşın.

Teknik Destek

Sağladığımız tüm hizmetler için teknik desteği çok önemsiyoruz. Bu yüzden hem müşteri paneliniz, hem de sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz ile WhatsApp üzerinden olabildiğince hızlı teknik destek sağlamaya çalışıyoruz.

Bilgi Merkezi

Güncel ve sorunların çözümü amaçlı detaylı bir blog yazmak için oldukça çabalıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler, sıklıkla yaşanan problemler, yeni teknolojiler ve karşılaştırmalarla ilgili geniş bir arşivimiz bulunuyor.

Hızlı Destek Talebi

Yeni destek taleplerini alarm sistemimiz 1 dakika arayla kontrol ediyor ve genellikle sorularınız bir kaç dakika içerisinde yanıtlıyor ya da sorununuzu gidermiş oluyoruz. Destek konusunda en iyi tecrübeyi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Anında Aktivasyon

Siparişinizin ardından otomasyon sistemimiz sunucunuzu bir kaç dakika içerisinde kullanımınıza hazır hale getirecektir. Ayrıca müşteri paneliniz üzerinden yeniden başlatma, yeniden kurulum gibi işlemler yapabilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Sunucunuzda kullanacağınız tüm alan adları ve mail hesapları için kontrol paneliniz üzerinden ssl sertifikaları oluşturabilirsiniz. Bunun için hiç bir ücret ödemezsiniz ve kullanım süreniz boyunca devam eder.

Ücretsiz Taşıma

Nasıl yapacağınızı dert etmeyin. Tüm datalarınızı mevcut hizmet aldığınız yerden gerek fiziki, gerekse internet üzerinden sizin için taşıyabilir ve sisteminizi çalışır duruma getirebiliriz.

Gerçek Bulut Altyapısı

Tek bir cihaz üzerinde sanallaştırma yapmıyoruz. İşlemci ve ram gücünü HP Blade sunucularımızdan, disk alanlarını da Dell EMC Ssd storage üniteleri ile sağlıyoruz. Yük oranının maksimum %60 olmasına dikkat ediyor ve buna göre yedekliyoruz.

%100 SSD

Tüm bulut sunucular için disk alanlarının tamamı SSD disklerden oluşan Dell EMC Storage ünitelerinden gelir ve çok yüksek I/O değerleri alırsınız. Sas ya da Sata diskler kullanmayız. Bu sayede sunucunuz olabilecek en yüksek performans ile çalışır.

Linux Hosting PaketleriDetaylı Karşılaştırma

  Bireysel Hosting Standart Hosting Pro. Hosting Kurumsal Hosting
Disk Alanı 1 GB SSD Disk Alanı 5 GB SSD Disk Alanı 10 GB SSD Disk Alanı 20 GB SSD Disk Alanı
Aylık Trafik 10 GB 15 GB 25 GB 50 GB
Web Sitesi Barındırma 1 Adet 2 Adet 3 Adet 5 Adet
Veritabanı 10 GB Sınırsız Sınırsız Sınırsız
E-Posta Hesabı 10 Adet Sınırsız 12 Adet Sınırsız
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Yedekleme Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Telefon Desteği

Sıkça Sorulan Sorular!

Aşağıda web hosting hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan bazı sorular ve yanıtlarını bulabilirsiniz. Bunların haricinde sorularınız varsa, sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.

— Web hosting nedir ?

Temel olarak web hosting, web sitenizin gerçekte yaşadığı yerdir. Ya da bir web sitesi, internete bağlı bir sunucuda bulunan ve bir web tarayıcısı üzerinden görüntülenebilecek erişilebilir bir dosyalar koleksiyonudur. Bir kullanıcı web sitesi adresinizi ziyaret ettiğinde, bu web sitesi dosyaları web tarayıcısının içinde gerçek web sitesi olarak gösterilir. Web sitesi dosyalarını barındırma sunucusuyla ve doğru ayarlanmış bir alan adıyla birleştirdiğinizde, bir web sitesinin çevrimiçi görünmesi için gerekli tüm içeriklere sahip olursunuz.

— Minimum kira süresi ne kadar ?

Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz.

— Neler çalıştırabilirsiniz ?

Kendi hazırladığınız yazılımları, WordPress, Joomla, PhpBB gibi sık kullanılan yazılımları ve sunucu yöneticiliği gerektirmeyen diğer tüm web yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.

— Ne kadar sürede hazır olur ?

Tüm web hosting paketlerimiz, sipariş ve ödemenizin ardından anında aktif olur, bilgileriniz email adresinize gönderilir.

— Web sitem nerede çalışacak ?

Hosting sunucularımız İstanbul"da bulunan verimerkezimizde çalışmaktadır. IP kayıtlarımız ve web sitenizin whois sorgularında İstanbul olarak gözükecektir.

— Ücretsiz yedekleme yapıyor musunuz ?

Yedekleme konusuna çok önem veriyoruz. Hosting sunucularımızda bulunan web sitelerinin yedeğini haftalık olarak alıyoruz fakat içeriklerinizin yedeklenmesi konusu sizin sorumluluğunuzda olduğundan, ihtiyacınıza göre bir yedekleme planı oluşturabilir ya da sipariş esnasında günlük yedekleme hizmeti de satın alabilirsiniz. Günlük yedekleme, bir web sitesinin çalıştığı zaman harcadığı performans kadar kaynak tükettiği için, günlük olarak yedekleme ücretsiz olarak sağlanamamaktadır.