Sadece sizin kullanımınız için tahsis edilmiş, Linux Bayi Hosting Paketleri

Hiç bir kısıtlama ve reklam yok. Kendi dns adreslerinizi de kullanabilirsiniz.

Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

Bizimle iritbata geçin, ihtiyacınıza uygun seçim yapmanıza yardımcı olalım.

PAKETLERİ KARŞILAŞTIRIN

Datacenter İç Planı

İYİ BİR VERİ MERKEZİ

Sağladığımız servislerin kesintisiz olması gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle ülkemizdeki en iyi veri merkeziyle çalışıyoruz. Veri merkezimizde 2 farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline, Vodafone, Interoute, Cogent ve Level3 şirketlerine bağlı olan alt yapımız ile, kesintisiz ve yedekli internet erişimi sağlamaktayız. Veri merkezimiz güvenilirlik ve kesintisiz çalışma süresini birinci önceliği yapan kurumsal müşteriler için, eşsiz bir tesis yapısının yanında sahip olduğu teknoloji, deneyimli ekibi ve uluslararası sertifikasyonlarıyla Türkiye'nin en gelişmiş veri merkezidir.

TAŞIMA İŞİNİ DERT ETMEYİN

Günümüzde bir çok kullanıcı, çalıştıkları servis sağlayıcının farkında olmadan web hosting ya da sunucu kiralama hizmetini bir şekilde almış, memnun değil ve verilerin nasıl taşınacağı konusunda bilgisi olmadığı için, neredeyse servis veremez hale gelmiş sunucular üzerinde çalışmaya devam ediyor. Mailleri ulaşmıyor, web sayfaları günün bir kaç saati kapalı kalabiliyor, Google sıralamasında düşüyor ve en önemlisi verilerinin güvenliği hakkında hiç bir bilgisi ve hizmeti de yok. Bu durum bizim sıklıkla karşılaştığımız ve çözüme kavuşturarak müşterilerimizin memnuniyetini sağladığımız en önemli konu diyebiliriz. Endişelenmeyin, sunucu taşıma işleminin ne kadar zor ve zahmetli bir süreç olduğunu çok iyi biliyoruz ve edindiğimiz tecrübelerimiz ile taşıma ve aktarım konusunda mümkün olan en kısa sürelerde işlem yaparak sisteminizi aktif ediyoruz.

SORU & CEVAP

Bayi hosting, bir barındırma şirketi üzerinden disk alanı, bant genişliği ve bunları kontrol ederek yönetebilmenizi sağlayan bir arayüz ile sunulan, birden fazla web sitesi hesabı oluşturabileceğiniz, tercihinize bağlı Windows veya Linux işletim sistemi seçebileceğiniz bir web alanı platformudur. Basitçe söylemek gerekirse, reseller hosting, kendiniz web barındırma şirketiymişsiniz gibi kendi müşterilerinize barındırma sağlama yeteneğidir. Kendi barındırma işlerini yapmak isteyen girişimcilerin veya kendilerine yeni hizmetler eklemek isteyen mevcut web geliştiricileri ve tasarımcıları için iyi bir alternatiftir.
Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz.

1- Bir hosting şirketi seçin.

2- İşletmenizin hedeflerini karşılayacak bir paket seçin.

3- Yeni müşteriler edinebilmek için pazarı araştırın ve anlayın.

4- Kendi markanızla hosting paketlerinizi ve fiyatlarını oluşturun.

5- Müşterilerinize web hosting satarak kazanç elde etmeye başlayın.

1- Bir barındırma şirketi olarak hareket etmek, para kazanmak ve web siteleri oluşturmak.

2- Kendi işinize ve müşterilerinize uygun kendi hosting planlarınızı ve paketlerinizi yönetmek.

3- Benzersiz markanızı kullanarak müşterilerinizi barındırarak fatura kesmek.

4- Her müşteriniz için bağımsız cPanel ve Plesk kontrol paneli özellikleri sağlamak.

5- Daha sonra yükseltme imkanıyla ile düşük başlangıç ​​maliyetleri ödeyerek tasarruf etmek.

Tüm web hosting paketlerimiz, sipariş ve ödemenizin ardından anında aktif olur, bilgileriniz email adresinize gönderilir.
Hosting sunucularımız İstanbul'da bulunan verimerkezimizde çalışmaktadır. IP kayıtlarımız ve web sitenizin whois sorgularında İstanbul olarak gözükecektir.
Yedekleme konusuna çok önem veriyoruz. Hosting sunucularımızda bulunan web sitelerinin yedeğini haftalık olarak alıyoruz fakat içeriklerinizin yedeklenmesi konusu sizin sorumluluğunuzda olduğundan, ihtiyacınıza göre bir yedekleme planı oluşturabilir ya da sipariş esnasında günlük yedekleme hizmeti de satın alabilirsiniz. Günlük yedekleme, bir web sitesinin çalıştığı zaman harcadığı performans kadar kaynak tükettiği için, günlük olarak yedekleme ücretsiz olarak sağlanamamaktadır.