Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz.

Kabul Et

Bayi Paketlerinin Ortak Özellikleri

Tüm bayi hosting paketlerimizi kapsayan bazı ortak özellikleri aşağıya ekledik. Ayrıca sormak istediğiniz sorular ya da özel hosting paketi ihtiyaçlarınız için lütfen bize ulaşın.

Teknik Destek

Sağladığımız tüm hizmetler için teknik desteği çok önemsiyoruz. Bu yüzden hem müşteri paneliniz, hem de sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz ile WhatsApp üzerinden olabildiğince hızlı teknik destek sağlamaya çalışıyoruz.

Bilgi Merkezi

Güncel ve sorunların çözümü amaçlı detaylı bir blog yazmak için oldukça çabalıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler, sıklıkla yaşanan problemler, yeni teknolojiler ve karşılaştırmalarla ilgili geniş bir arşivimiz bulunuyor.

Hızlı Destek Talebi

Yeni destek taleplerini alarm sistemimiz 1 dakika arayla kontrol ediyor ve genellikle sorularınız bir kaç dakika içerisinde yanıtlıyor ya da sorununuzu gidermiş oluyoruz. Destek konusunda en iyi tecrübeyi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Anında Aktivasyon

Siparişinizin ardından otomasyon sistemimiz sunucunuzu bir kaç dakika içerisinde kullanımınıza hazır hale getirecektir. Ayrıca müşteri paneliniz üzerinden yeniden başlatma, yeniden kurulum gibi işlemler yapabilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Sunucunuzda kullanacağınız tüm alan adları ve mail hesapları için kontrol paneliniz üzerinden ssl sertifikaları oluşturabilirsiniz. Bunun için hiç bir ücret ödemezsiniz ve kullanım süreniz boyunca devam eder.

Ücretsiz Taşıma

Nasıl yapacağınızı dert etmeyin. Tüm datalarınızı mevcut hizmet aldığınız yerden gerek fiziki, gerekse internet üzerinden sizin için taşıyabilir ve sisteminizi çalışır duruma getirebiliriz.

Gerçek Bulut Altyapısı

Tek bir cihaz üzerinde sanallaştırma yapmıyoruz. İşlemci ve ram gücünü HP Blade sunucularımızdan, disk alanlarını da Dell EMC Ssd storage üniteleri ile sağlıyoruz. Yük oranının maksimum %60 olmasına dikkat ediyor ve buna göre yedekliyoruz.

%100 SSD

Tüm bulut sunucular için disk alanlarının tamamı SSD disklerden oluşan Dell EMC Storage ünitelerinden gelir ve çok yüksek I/O değerleri alırsınız. Sas ya da Sata diskler kullanmayız. Bu sayede sunucunuz olabilecek en yüksek performans ile çalışır.

Bayi Hosting Paketleri Detaylı Karşılaştırma

Detaylı karşılaştırma yapabilmeniz için aşağıya bir karşılaştırma tablosu ekledik. Sorularınızı sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden de bize iletebilirsiniz.

  Bireysel Bayi Standart Bayi Pro. Bayi Kurumsal Bayi
Disk Alanı 10 GB SSD Disk Alanı 20 GB SSD Disk Alanı 30 GB SSD Disk Alanı 50 GB SSD Disk Alanı
Aylık Trafik 100 GB 200 GB 300 GB 500 GB
Web Sitesi Barındırma 10 Adet 20 Adet 30 Adet 50 Adet
Veritabanı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Ücretsiz SSL Sertifikası
Günlük Yedekleme Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Telefon Desteği

Sıkça Sorulan Sorular!

Aşağıda bayi hosting hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan bazı sorular ve yanıtlarını bulabilirsiniz. Bunların haricinde sorularınız varsa, sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.

— Reseller Hosting - Bayi Hosting nedir ?

Bayi hosting, bir barındırma şirketi üzerinden disk alanı, bant genişliği ve bunları kontrol ederek yönetebilmenizi sağlayan bir arayüz ile sunulan, birden fazla web sitesi hesabı oluşturabileceğiniz, tercihinize bağlı Windows veya Linux işletim sistemi seçebileceğiniz bir web alanı platformudur. Basitçe söylemek gerekirse, reseller hosting, kendiniz web barındırma şirketiymişsiniz gibi kendi müşterilerinize barındırma sağlama yeteneğidir. Kendi barındırma işlerini yapmak isteyen girişimcilerin veya kendilerine yeni hizmetler eklemek isteyen mevcut web geliştiricileri ve tasarımcıları için iyi bir alternatiftir.

— Minimum kira süresi ne kadar ?

Minimum kira süresi 1 ay olup, dilediğiniz zaman hizmetin iptalini talep edebilirsiniz.

— Reseller hosting"in faydaları nelerdir ?

1- Bir barındırma şirketi olarak hareket etmek, para kazanmak ve web siteleri oluşturmak. 2- Kendi işinize ve müşterilerinize uygun kendi hosting planlarınızı ve paketlerinizi yönetmek. 3- Benzersiz markanızı kullanarak müşterilerinizi barındırarak fatura kesmek. 4- Her müşteriniz için bağımsız cPanel ve Plesk kontrol paneli özellikleri sağlamak. 5- Daha sonra yükseltme imkanıyla ile düşük başlangıç ​​maliyetleri ödeyerek tasarruf etmek.

— Ne kadar sürede hazır olur ?

Tüm web hosting paketlerimiz, sipariş ve ödemenizin ardından anında aktif olur, bilgileriniz email adresinize gönderilir.

— Web sitelerim nerede barındırılacak ?

Hosting sunucularımız İstanbul"da bulunan verimerkezimizde çalışmaktadır. IP kayıtlarımız ve web sitenizin whois sorgularında İstanbul olarak gözükecektir.

— Ücretsiz yedekleme yapıyor musunuz ?

Yedekleme konusuna çok önem veriyoruz. Hosting sunucularımızda bulunan web sitelerinin yedeğini haftalık olarak alıyoruz fakat içeriklerinizin yedeklenmesi konusu sizin sorumluluğunuzda olduğundan, ihtiyacınıza göre bir yedekleme planı oluşturabilir ya da sipariş esnasında günlük yedekleme hizmeti de satın alabilirsiniz. Günlük yedekleme, bir web sitesinin çalıştığı zaman harcadığı performans kadar kaynak tükettiği için, günlük olarak yedekleme ücretsiz olarak sağlanamamaktadır.